Skip to content
PORTVILLE 120
2 Beds
2,5 Baths
135 m2

Villa 120, eşi görülmemiş manzarası ile Göcek Portville’de muazzam bir deneyimi size yaşatmak için bekliyor. Köşe villa 120, tatiliniz boyunca size muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor. Kiralık tatil villası, içinde kaldığınız süre boyunca konuklara konforlu bir tatil tecrübesi ile karşımıza çıkmaktadır. Tatilini en rahat şekilde geçirmek isteyen aile ve çiftler için mükemmel bir seçenektir.
İşte kiralık tatil villanız!

Göcek'teki Portville Holiday Villas'ta 120 numaralı villa beklentilerinizin ötesinde bir tatil sunmaktadır. Portville Göcek 130 lüks villadan oluşmaktadır, bu villaların 51'i site genelinde şelale olarak tasarlanan havuzun etrafında yer alırken diğer 79'u denize bağlı. Bu imkan ile kanaldan tekneyle gelip teknenizi evinizin önüne bağlayabilirsiniz. Portville Holiday Villas'ın konukları Göcek'teki D-Resort Hotele ait olan D-Marin'de yer alan Blue Point Beach'te %75 indirimden yararlanabilir. Ayrıca Siteye ait 2000 metrekarelik şelale şeklindeki yüzme havuzuna da erişimi bulunmaktadır. Portville Holiday Villas'ta konaklayanlara plaja gitmeleri için golf arabaları tahsis edilir, yaz aylarında plaja gitmek için yüreyebilir ya da bunları kullanabilirler. Golf arabaları sizi kapınızın önünden alır ve sahile bırakır. Portville Holiday Villaları konaklayanlara eşsiz bir tecrübe yaşatır. Şehre yürüme mesafesinde olması şehrin her yerine kolayca ulaşabilme imkanı sağlamaktadır. Villa 120 2+1 olup, Portville’de köşe villa olarak adlandırılır.

Villada biri denize bakan manzaralı 2 yatak odası bulunmaktadır. Bu deniz manzaralı yatak odasında kalan konukların, her sabah deniz manzarasıyla uyanmanın keyfini çıkarabileceği anlamına gelmektedir ve güne Akdeniz esintisi ile başlamanın en güzel yoludur.

Villanın kendine ait bahçesi, kanalı izlemek için balkonu ve iskelesinde 2 kişinin rahatça oturabileceği sandalye ve masa bulunmaktadır. Konuklara hoş bir alan hissi verebilen ender güzelliklerden sadece biri. Açık alana erişim, dışarıda vakit geçirmekten hoşlanan veya oynamayı seven çocukları olanlar için harika bir seçenek ( Kanal kenarında çit olmadığını unutmayın).

Villanın dışında bahçeye ek olarak 2 oturma alanı bulunmaktadır. Bu imtiyaz ile konuklar nerede dinlenmek veya dışarıda nerede yemek yemek istedikleri konusunda bir seçenek sunuyor. Tercihlerine bağlı olarak güneşte veya gölgede oturmayı tercih edebilirker.

Villada ayrıca konukların teknelerini bağlayabilecekleri bir iskele bulunmaktadır. Bu, tekne gezintisi veya su aktivitelerinden hoşlananlar için hoş bir detaydır. Denize çıkmayı ve çevreyi keşfetmeyi kolaylaştırır.

Harika manzarası, rahat koltuklar, geniş bahçesi ve donanımıyla, konuklara dinlenmenin ayrıcalıklarını sunan, konaklamak isteyenlere eşsiz bir yaz tatili sağlayan villa 120, Göcek’te ayrıcalığınızı hissettirecektir.

Özellikler

Yüzme Havuzu
Müstakil Bahçe
Müstakil Vİlla
Garaj
Dağ Manzarası
Ortak Yüzme Havuzu

Lokasyon

Rezervasyon İçin İletişime Geçiniz

Related Houses

No data was found
tr_TRTurkish