Skip to content
PORTVILLE 97
3 Beds
2,5 Baths
135 m2

Portville, Göcek'te yer alan Villa 97, aileler ve çiftler için konforlu, ferah ve merkezi bir konaklama seçeneği sunar. Villa 97, Portville'de brüt 165m2, net 140m2 büyüklüğündedir. Özel girişi ve terası açılan aydınlık oturma odası, konukların iç ve dış mekan yaşamının sorunsuz bir şekilde keyfini çıkarmasını sağlayacak harika özelliklerden birisidir. Tam donanımlı mutfak ve yemek alanı, evde yemek yapmayı ve yemek yemeyi tercih eden konuklar için kolaylık sağlayacaktır. Villanın üç yatak odasına sahip olması da harika bir özelliktir. Bebek bakıcılı aileler ve özel yaşam alanına sahip olmak isteyen bireyler için uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Göcek, Portville Holiday Villas'ta 97 numaralı villa, muhteşem bir kiralık tatil yeridir. Portville Holiday Villas, dünyaca ünlü Amerikan şirketi WATG tarafından yaptırılmıştır. Lüks villa, her konuğun konaklamasını konforlu ve keyifli hale getirecek bir dizi olanak sunmaktadır. Bu olanaklara erişiminiz Göcek’te merkezi bir konumda olmasından dolayı cazibe merkezlerine ulaşımınız yürüyerek olucaktır.

 

Villanın en eşsiz yönlerinden biri, site genelinde şelale olarak tasarlanmış bir havuzun etrafında yer alan 51 villa ve denize bağlantısı olan diğer 79 villa ile toplamda 130 villadan oluşmaktadır. Kanal tarafı villaların direk denizle erişimi olması hem bot sahipleri hem de bota sahip misafirler için bir elverişli bir ulaşım yöntemidir. Site içerisinde ki şelale şeklinde olarak tasarlanan havuz, tüm misafir ve ev sahiplerinin kullanması için saat 9:00’dan 19:00’a kadar temizlenmektedir.

Kiralık tatil villası 3+1'dir. Zemin katta geniş bir oturma odası, yemek alanı ve tam donanımlı mutfağın yanı sıra konforlu bir oturma alanı ve yemyeşil bir bahçeye sahiptir. Salondan iki çıkış kapısı ile veranda da ki oturma grupları yazın sıcak vaktinde, serin yaz esintisini hissetmenizi sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Villanın yüksek kaliteli mermer zemini, konukların sıcak yaz aylarında klimaya ihtiyaç duymadan serin kalmalarını sağlamaktadır.

Villadaki yatak odaları da şık mobilyalar ve konforlu yataklar ile iyi bir şekilde konumlandırılmıştır. Konforu ve sükuneti hissetmeniz için en rahat kullanılan ürünler tercih edilmiştir. Özel banyosu ve lüks küveti olan ana yatak odası özellikle dikkat çekicidir. İkinci konuk yatak odasında ayrıca balkon ve özel çalışma alanı bulunurken, yarım yatak odası olarak adlandırılan bir üçüncü yatak odasında bebek bakıcıları için özel bir alan bulunmaktadır.

Villanın konukları ayrıca 2000 metrekarelik şelale şeklinde bir yüzme havuzu ve yakındaki plaja ulaşım için kullanılabilecek golf arabaları gibi çeşitli olanaklara erişebilir. Villanın şehir merkezine yakınlığı, konukların bölgeyi kolayca keşfedebileceği anlamına da gelmektedir.

Genel olarak, Portville Holiday Villas'taki 97 numaralı villa, tek bir pakette lüks, konfor ve rahatlık sunan harika bir kiralık tatil yeri gibi görünmektedir.

Özellikler

Lokasyon

Rezervasyon İçin İletişime Geçiniz

Related Houses

No data was found
tr_TRTurkish