Skip to content
Villa Secluded
3 Beds
2 Baths
180 m2

Fethiye Göcek'te merkezi konumda yer alan yarı müstakil villamıza hoş geldiniz! Büyük bir arazi içinde yer alan villamız, tatiliniz için rahat ve konforlu bir inziva yeri sunmaktadır. Biri kiralık, diğeri sahiplerine ayrılmış villa ile sakin ve özel bir atmosferin tadını çıkarma fırsatı bulacaksınız.

 

Villa, 6 kişiye kadar geniş alan sağlayan harika bir 3 + 1 düzenine sahiptir. Herkes için konforlu bir konaklama sağlayan iyi bir şekilde tasarlanmış kiralık villa, talep arz dengesini yeterince sağlamaktadır. Villamızın benzersiz özelliklerinden biri de evcil hayvan dostu politikasıdır. Kendimiz hayvan severler olarak tüylü dostlarımızı tatil planlarımıza dahil etmenin önemini anlıyoruz. Sahiplerinin üç dost canlısı evcil hayvanı aynı bölgede ikamet ettiği için villamızın bunu mükemmel bir şekilde karşıladığını göreceksiniz.

 

Kolaylık en önemli önceliktir ve villamızın Göcek'teki merkezi konumu, çevreyi keşfetmek için ideal bir başlangıç noktasıdır. Kendinizi Dalaman Uluslararası Havaalanı'na sadece 30 dakika uzaklıkta bulacaksınız, bu da kolay seyahat düzenlemeleri sağlamakta ve yılın 12  ayı size tatil fırsatı sunmaktadır.

 

Villa, yaklaşık 1.200 metrekarelik geniş bir arsa üzerinde yer almaktadır. Bu cömert alan, çevrenin doğal güzelliği arasında rahatlamanıza ve gevşemenize olanak tanıyan bir mahremiyet hissi sağlar. Ayrıca, konaklamanız boyunca bozulmamış bir ortam yaratmanız için günlük temizlik hizmetleri sunuyoruz.

 

Erişilebilirlik düşünülerek tasarlanan villamız, engelli bireyler için de mükemmel bir zemin kat odasına sahiptir. Tüm misafirler için kapsayıcı bir deneyim yaratmaya inanıyor ve kiralık tatil villanız da size ev hissi vermek için çabalıyoruz.

 

Sahibine gelince, memnuniyetinize ve rahatlığınıza her şeyden önce değer veren nazik ve iletişimsel bir kişi bekleyebilirsiniz. Olağanüstü misafirperverlik sağlamaya çalışıyoruz ve konaklamanız sırasında sahip olabileceğiniz her türlü soru veya talebi çözmek için orada olacağız.

 

Sizi evcil hayvan dostu villamızın sıcak ve davetkar atmosferini yaşamaya davet ediyoruz. Elverişli konumu, konforlu konaklama birimleri ve uygun bütçesiyle bir sonraki tatiliniz için mükemmel bir seçimdir.

 

Özellikler

Yüzme Havuzu
Müstakil Bahçe
Garaj
Dağ Manzarası
Barbekü

Lokasyon

Rezervasyon İçin İletişime Geçiniz

Related Houses

No data was found
tr_TRTurkish