Epoca

Fethiye Göcek’in kalbinde yer alan 55m2’lik lüks dairenize hoş geldiniz. Giriş katta bir kafe ve halı satan bir dükkanın rahatlığını sunan bir binada yer alan bu ikinci kattaki daire, özel girişe ve çeşitli lüks olanaklara sahiptir.

Continue reading

Villa Green

Fethiye’nin eşsiz Göcek kasabasında yer alan muhteşem bir 2.5 + 1 villa olan Villa Green’e hoş geldiniz. Sakin ve huzurlu bir ortam sağlarken, şehir merkezine elverişli bir konumda yer alan bu zarif ev, çok kullanışlı bir  konuma sahiptir.

Continue reading

Villa Secluded

Fethiye Göcek’te merkezi konumda yer alan yarı müstakil villamıza hoş geldiniz! Büyük bir arazi içinde yer alan villamız, tatiliniz için rahat ve konforlu bir inziva yeri sunmaktadır.

Continue reading

Villa Corner

Göcek, Fethiye’deki kiralık villamız, sakin bir bahçeye sahip muhafazakar bir tatil evi. Bölge oldukça sessizdir ve çiftler ve aileler için mükemmel bir kaçamak sunar. Ev, sıcak ve ev gibi bir his uyandıran bir atmosfere sahiptir.

Continue reading

Villa Grazie

Villa Praise is a lovely place for those seeking a peaceful and tranquil environment. The location near the hillside would offer beautiful views and a serene atmosphere.

Continue reading

Villa Liberty

Villa Liberty is a beautiful villa located in the Topaz complex, right by the seaside in Gocek. This cozy villa is a perfect getaway for those who want to enjoy the tranquility of the area and soak up the stunning views of the Mediterranean. It also has security 7/24 in the complex.

Continue reading

Villa Mountain

Fethiye Göcek’in doğal tepelerinde yer alan huzurlu villamıza hoş geldiniz. Sakin bir bölgede yer alan Villa MOUNTAIN, yakındaki dağlardan gelen serin esinti sayesinde serinletici bir tatil fırsatı sunmaktadır

Continue reading

Villa Rana

Villa RANA, Gocek, Fethiye’de bulunan şahane ve geniş 3+1 villadır. Konforlu, özel havuzu ve bahçesi bulunan muhafazakar villamız, denize yakın bir alanda yer almaktadır. Bölge oldukça sakin ve sessiz olması aileler ile 6-7 kişilik gruplar için uygun bir seçenek haline geliyor.

Continue reading

Villa Forest

Huzurun doğal güzelliklerle buluştuğu Fethiye’nin Göcek kentinde en üst düzey lüks inzivayı yaşayın. Enfes 4 + 1 villamız, bu ünlü sahil destinasyonunda olağanüstü bir tatil deneyimi sunuyor.

Continue reading

Villa Sunny

İnlice’nin muazzam güzelliklere sahip bölgesinde, hem Göcek’e hem de Fethiye’ye sadece bir taş atımı uzaklıkta yer alan çarpıcı 4 + 1 villamız sizi sıcak yaz aylarının bunaltan sıcağından kaçmanı için sizi en güzel şekilde ağırlamayı sunmaktadır.

Continue reading