Skip to content
Epoca
1 Beds
1 Baths
55 m2

Fethiye Göcek'in kalbinde yer alan 55m2'lik lüks dairenize hoş geldiniz. Giriş katta bir kafe ve halı satan bir dükkanın rahatlığını sunan bir binada yer alan bu ikinci kattaki daire, özel girişe ve çeşitli lüks olanaklara sahiptir.

En sevdiğiniz yemekleri hazırlamak için iyi donanımlı bir mutfağı sahip dairenizi keşfetmek için beklemenize gerek yok ! Aydınlık ve ferah oturma odası, konukları eğlendirmek veya sadece evde sessiz akşamların tadını çıkarmak için rahat bir alan sunarak sizi rahatlamaya ve gevşemeye davet ediyor. Yatak odası huzurlu bir dinlenme, dinlendirici bir gece uykusu sağlarken, banyo modern armatürler ve ferahlatıcı bir ortam sunar.

Bu dairenin öne çıkan özelliklerinden biri sunduğu muhteşem manzara. Odalardan ikisi, kıyı manzarasının güzelliğine dalmanıza izin veren ışıltılı denizin nefes kesen manzaralarını sunmaktadır. Diğer iki oda ise Göcek'in hareketli sokaklarına eşsiz bir bakış açısı sunan büyüleyici bir şehir manzarasına sahiptir.

Deniz kenarında yer alan bu daire, Göcek'in canlı enerjisine ve sahildeki cazibe merkezlerine kolay erişim imkanı sunmaktadır. Konum, suya yakın olmayı takdir eden kişiler ve çevrenin güzelliğinin tadını çıkarmak isteyenler için idealdir. Ek olarak, daire sahipleri misafirperverlikleri ve dost canlısı doğaları ile tanınır ve konaklamanız boyunca sıcak bir atmosfer sağlar.

Göcek'in kalbinde olmanın, şehrin canlı atmosferinin sabah 01: 00'e kadar duyulabileceği anlamına geldiğini belirtmekte fayda var. Buna müzik sesleri ve biraz hafif gürültü dahildir, bu da bölgenin canlı atmosferine katkıda bulunur.

Tüm bu özellikler, bütçeye uygun fiyat ile birleştiğinde Göcek'te unutulmaz bir konaklama için gerçekten keyifli bir atmosfer yaratıyor. İster dinlenmek, ister keşif yapmak, ister her ikisinin bir karışımını arıyor olun, bu lüks daire Fethiye'nin Göcek ilçesinin güzelliğini yaşamak için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

Daire Dalaman Uluslararası Havaalanı’na 30 dakika mesafededir.

Özellikler

Dağ Manzarası
Deniz Manzaralı
Teras
Şehir Manzarası

Lokasyon

Rezervasyon İçin İletişime Geçiniz

Related Houses

No data was found
tr_TRTurkish