Skip to content
Villa Grazie
5 Beds
3,5 Baths
220 m2

Villa Grazie, huzurlu ve sakin bir ortam arayanlar için güzel bir yerdir. Yamacın yakınındaki konumu, hoş bir manzara ve sessiz bir atmosfer sunmaktadır.
Villanın, ek mahremiyet sunabilen ve mekanı daha muhafazakar hale getirebilen iyi tasarlanmış duvarlarla çevrili olması daha muhafazakar mı ortam sunmaktadır.
700m2 arsa üzerinde net büyüklüğü 220m2 olan villanın büyüklüğü de geniş aile gruplarına hitap etmektedir. Bu, 9-10 kişilik bir grubun tatil sırasında rahatça konaklaması için yeterli alan sağlayacaktır. Sağlanan alan sayesinde konforun ve sessizliğin tatil esnasında tamamiyle hissedeceksiniz.

Villa Grazie, geniş bahçesi, özel havuzu, mahremiyet ve inziva hissi veren kapalı duvarları ile güzel bir kiralık villadır. Belirgin bir deniz manzarasına sahip olmasa da, okyanusa tavan arasından bakma ayrıntısı da yine de hoş bir detay olarak karşımıza çıkmakta.

Villanın giriş katı, aydınlık bir oturma odası ve tam donanımlı mutfağın yanı sıra havuza ve bahçe oturma alanına açılan geniş bir teras ile dinlenmek için harika bir alandır. Terasta yemek masası bulunan bir mutfağın eklenmesi açık havada yemek için uygun bir özellik olup yaz aylarında dış mekan kullanımını arttıran bir etkendir.

İkinci katın üç geniş yatak odası, konuklara geniş bir konaklama imkanı sunarken, üçüncü kattaki en-suite yatak odası evin en büyük parçası olarak tanımlanıyor, konforlu inziva sağlamanın yanı sıra ebeveyn odası olarak genişliği sayesinde rahat bir dinlenme fırsatı sağlar. Özel mutfak ve banyolu 3. Katta bulunan yatak odası denizi görmektedir.
Genel olarak Villa Övgüsü, özellikle geniş aileler veya keyif alınacak çok sayıda açık alana sahip konforlu ve iyi donanımlı bir alan arayan kitleler için hoş bir kiralık villa seçeneğidir. Çevredeki doğal güzellik ve çam ağaçlarının kokusu da bu tesisin cazibesine ve çekiciliğine katkıda bulunmakta ve konuklara seyahatlari boyunca eşsiz bir tatil evi sunmaktadır.

Özellikler

Yüzme Havuzu
Müstakil Bahçe
Müstakil Vİlla
Garaj
Dağ Manzarası
Barbekü

Lokasyon

Rezervasyon İçin İletişime Geçiniz

Related Houses

No data was found
tr_TRTurkish