Villa Green

Fethiye’nin eşsiz Göcek kasabasında yer alan muhteşem bir 2.5 + 1 villa olan Villa Green’e hoş geldiniz. Sakin ve huzurlu bir ortam sağlarken, şehir merkezine elverişli bir konumda yer alan bu zarif ev, çok kullanışlı bir  konuma sahiptir.

Okumaya devam et

Villa Grazie

Villa Grazie, huzurlu ve sakin bir ortam arayanlar için güzel bir yerdir. Yamacın yakınındaki konumu, hoş bir manzara ve sessiz bir atmosfer sunmaktadır.

Okumaya devam et

Villa Liberty

Villa Liberty is a beautiful villa located in the Topaz complex, right by the seaside in Gocek. This cozy villa is a perfect getaway for those who want to enjoy the tranquility of the area and soak up the stunning views of the Mediterranean. It also has security 7/24 in the complex.

Okumaya devam et

Villa Piltover

Villa Piltover, Göcek’te lüks ve mahremiyet arayan aileler için ideal bir tatil villasıdır. En-suite banyolu dört yatak odası, iki farklı oturma odası, büyük bir özel havuz ve bakımlı bir bahçe ile 8 kişiye kadar konaklanılabilir.

Okumaya devam et

Villa Nick

Villa Nick house, bol karakter ve çekiciliğe sahip güzel ve eşsiz bir kiralık villadır. Dört yatak odasının ve oturma odalarının her birinin kendine özgü bir dekora ve stile sahip olması, çekiciliğini artırmakta ve konuklara unutulmaz bir yer haline getirmektedir.

Okumaya devam et

Villa Ada

Villa ADA tatil için kalmak için harika bir yer gibi görünüyor! Yemyeşil bahçesi ve ağaçlarla çevrili izole konumu, huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer sağlamaktadır

Okumaya devam et